facebook

WIZYTA PRZEDSTAWICIELI BIAŁORUSKIEGO SEKTORA WSPARCIA PRZEDSIĘBIORCZOŚCI

2018-12-03 18:48:04

W dniach 26-30 listopada br. po raz trzeci podejmowaliśmy w naszej instytucji przedstawicieli białoruskiego sektora wsparcia przedsiębiorczości.

Pierwsza wizyta naszych gości odbyła się we wrześniu br., druga w październiku i trzecia w listopadzie.
Wszystkie trzy wizyty w naszej instytucji obyły się w ramach projektu "Rozwój potencjału rozwojowego Białoruskich małych i średnich przedsiębiorstw. Wsparcie partnerów Białoruskich w rozwoju lokalnej przedsiębiorczości", który to jest współfinansowany ze środków programu polskiej współpracy rozwojowej POLSKA POMOC.

W trakcie wizyty w bardzo szczegółowy sposób dzieliliśmy się z naszymi gośćmi swoimi doświadczeniami. Staraliśmy się przybliżyć i pokazać jak realnie funkcjonują firmy, przedsięwzięcia i inwestycje, które powstały przy naszym wsparciu. Tym razem odwiedziliśmy firmę Pani Katarzyny Górnisiewicz Wspaniałe Ciało z Bełchatowa (
https://www.facebook.com/wspaniale.cialo.belchatow/…)
oraz firmę Pani Małgorzaty Pluty Beyond the Future Sp. z .o.o. z inwestycją w Rzgowie.

Ponadto w wolnym czasie staraliśmy się pokazać naszym gościom atrakcyjne miejsca i zakątki bliższej i dalszej okolicy, m.in. Centrum Nauki i Techniki EC1 w Łodzi.

Mamy nadzieję, iż bardzo bogaty i napięty program wizyty był efektywny dla naszych białoruskich gości i znajdzie kontynuację we wspólnej współpracy w nadchodzącym roku.

W ramach podsumowania projektu przedstawiciele Zarządu Fundacji z początkiem tego miesiąca wybierają się z wizytą do Mińska celem ustalenia dalszej współpracy.

zdjzdj

Fundacja Rozwoju Gminy Zelów
Zelow Development Foundation
97-425 Zelów, ul. Mickiewicza 4
frgz@frgz.pl
Piotrków Trybunalski
al. 3 Maja 33
pk.piotrkow@frgz.pl
Bełchatów
ul. Kościuszki 1
pk.belchatow@frgz.pl
Zduńska Wola
ul. S. Zlotnickiego 12
pk.zdwola@frgz.pl


© BAI