facebook

Bezterminowe zawieszenie bezpośredniej obsługi klientów Fundacji

2020-03-13 15:30:19

‼️ W trosce o nasze wspólne bezpieczeństwo zdrowotne w oparciu o rekomendacje służb sanitarnych w związku z rosnącą liczbą zachorowań na COVID-19 uprzejmie informujemy, że od dnia 16.03.2020 r. zawieszamy bezterminowo bezpośrednią obsługę klientów Fundacji. ‼️

Zachęcamy do komunikacji telefonicznej oraz elektronicznej od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16.

BIURO FUNDACJI
tel. 44/ 634 10 06, 634 10 14
e-mail:frgz@frgz.pl

 

OŚRODEK DORADCZO-SZKOLENIOWY
Anna Lodczyk
tel. 665 945 800
e-mail:a.lodczyk@frgz.pl

Agnieszka Skupińska
tel. 606 314 854
e-mail:a.skupinska@frgz.pl

Magdalena Dziędziel
tel. 881 203 640,
e-mail:m.dziedziel@frgz.pl

Kamila Hofman
tel. 606 917 070
e-mail:k.hofman@frgz.pl

 

FUNDUSZ PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
tel. 668 851 387, 606 927 070

Krystyna Pawlak
e-mail:k.pawlak@frgz.pl

Elżbieta Olszewska
e-mail:e.olszewska@frgz.pl

Elżbieta Gołębowska
e-mail:e.golebowska@frgz.pl

Anna Frątczak
e-mail:a.fratczak@frgz.pl

Sławomir Alama
e-mail:s.alama@frgz.pl

 

INKUBATOR PRZEDSIĘBIORCZOŚCI
Wojciech Pajewski
tel. 606 214 378
e-mail: w.pajewski@frgz.pl

 

Za wszelkie utrudnienia przepraszamy a o przywróceniu standardowego systemu pracy pracowników Fundacji poinformujemy Państwa w odpowiednim czasie.


Fundacja Rozwoju Gminy Zelów
Zelow Development Foundation
97-425 Zelów, ul. Mickiewicza 4
frgz@frgz.pl
Piotrków Trybunalski
al. 3 Maja 33
pk.piotrkow@frgz.pl
Bełchatów
ul. Kościuszki 1
pk.belchatow@frgz.pl
Zduńska Wola
ul. S. Zlotnickiego 12
pk.zdwola@frgz.pl


© BAI