facebook

Regionalna Pożyczka Obrotowa

2021-06-08 12:14:04

zdj

 

Informujemy, iż w dniu 20.04.2021 r. zawarliśmy Umowę Operacyjną z Regionalnym Funduszem Rozwoju Województwa Łódzkiego Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi na mocy której udzielane są pożyczki ze środków udostępnionych w ramach Limitu Instrumentu Finansowego „Regionalna Pożyczka Obrotowa” oraz obowiązkowego wkładu własnego Fundacji Rozwoju Gminy Zelów jako Pośrednika Finansowego.

W ramach realizacji projektu udzielamy pożyczek dla Ostatecznych Odbiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie województwa łódzkiego. Udzielane pożyczki mogą zostać przeznaczone na finansowanie kapitału obrotowego oraz wydatków bieżących i stałych przedsiębiorstw sektora MŚP w związku z prowadzoną działalnością, w tym podatku od towarów i usług.

Maksymalna kwota pożyczki nie może przekroczyć 500.000,00 zł. Okres spłaty pożyczki nie może być dłuższy niż 60 miesięcy, maksymalna karencja w spłacie pożyczki wynosi 6 miesięcy. Udzielane pożyczki mogą być oprocentowane na warunkach rynkowych. Wydatkowanie środków z pożyczki musi zostać należycie udokumentowane przez Pożyczkobiorcę.

Wzory dokumentów aplikacyjnych, umowy pożyczki oraz regulamin dostępne są na naszej stronie internetowej w zakładce

 Pożyczki - „Regionalna Pożyczka Obrotowa” .

Zapraszamy.

 


Fundacja Rozwoju Gminy Zelów
Zelow Development Foundation
97-425 Zelów, ul. Mickiewicza 4
frgz@frgz.pl
Piotrków Trybunalski
al. 3 Maja 33
pk.piotrkow@frgz.pl
Bełchatów
ul. Kościuszki 1
pk.belchatow@frgz.pl
Zduńska Wola
ul. S. Zlotnickiego 12
pk.zdwola@frgz.pl


© BAI